Priyanka Chopra Matrix 4 Kadrosunda

Hollywood
Başrollerde Keanu Reeves ile Carrie-Anne Moss’un yeniden yer alacağı Matrix 4’ün oyuncu kadrosuna Priyanka Chopra dahil oldu.

Entertainment Weekly, serinin önceki halkalarında başrollerde yer alan ve dördüncü filme de dahil olan Keanu Reeves ile Carrie-Anne Moss’a Priyanka Chopra’nın da eklendiğini duyurdu.

Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski‘nin oturacağı, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un seriye geri döneceği The Matrix 4 için hazırlıklar başladı. Oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi belli olan filmin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacağı da açıklandı.

Priyanka‘nın yanı sıra, Keanu Reeves‘in dördüncü kez Neo olarak geri döndüğü, Carrie Anne-Moss‘un Trinity, Jada Pinkett Smith‘in ise Niobe olarak yeniden filmde ayrıca Jonathan Groff, Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere ve Lambert Wilson da yer alacak.

5 Şubat’ta çekimlerine başlanması beklenen The Matrix 4′ün 21 Mayıs 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up