Prison Break Kadrosu Netleşiyor

Diziler

Geçtiğimiz günlede müjdesini verdiğimiz Prison Break‘in 10 bölümlük mini dizisi ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı. Filmin oyuncu kadrosuna T-Bag ve Sarah‘ı canlandıran Sarah Wayne Callies ve Robert Knepper de dahil oldu.

Dizinin çekimleri Mart ayında başlayacak. Dizinin final bölümünden birkaç yıl sonrasını anlatacak olan 10 bölümlük mini serinin müjdesini Amerikan Fox kanalının CEO’su Dana Walden vermişti. Kadroda şu anda 4 isim netleşmiş durumda. Ancak sevenlerinin merak ettiği karakterlerden bir de Fernando Sucre‘nin dizide olup olmayacağı. Onu da önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Prison Break

Bugüne kadar 40’tan fazla ülkede yayınlanan ve ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan efsanevi kaçış dizisi Prison Break, eğer bir aksilik çıkmazsa 7 yıl aradan sonra yeniden izleyici ile buluşacak.

prison-banner

_____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up