Predator’den Yeni Fragman

14 Eylül 2018'de vizyonda.

Günün Haberi Hollywood
Predator serisinin yeni filminden bir fragman daha yayımlandı. Arnold Schwarzenegger’in ilk defa Orta Amerika ormanları boyunca kendisini ve yoldaşlarını avlayan öldürücü bir uzaylı yaratıkla yüzleşmesinden otuz bir yıl sonra acımasız yaratık bir kez daha can almak için aramızda.

 

Shane Black‘in yönetmen koltuğunda oturduğu The Predator’un vizyon tarihi birçok kez ertelenmişti. Finali de yeniden çekilen filmin kadrosunda Boyd Holbrook, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Thomas Jane, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes, Alfie Allen, Yvonne Strahovski gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu

2018 yılında Predator’da eski bir Ordu Korucusu ve Özel Kuvvetler askerinin Meksika’daki ücretli bir görevde, daha sonra bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD’ye geri gönderir; orada oğlu Rory, onları kontrol etmek için kullanılan dili çözer. Bu da onu, Predatorlardan gelen ciddi bir tehdide maruz bırakır. Hükümetin, gördüğü şeyi ortaya çıkarmasını engellemenin bir yolu olarak psikiyatrik değerlendirme için sınırlanmış olan Quinn, Deliler adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.

The Predator, Türkiye’de 14 Eylül 2018‘de vizyona girecek.

Bu da dublajlı versiyon:

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up