Portakal’da Günün Programı : 16 Ekim Perşembe

Festivaller

51. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde programlar, gösterimler, sunumlar hız kesmeden devam ediyor. Festivalde, 16 Ekim Perşembe gününün programı ise şöyle:

altin_portakal-51

 

FESTİVALDE BUGÜN  (16 EKİM 2014-PERŞEMBE)

 

SaatSalon
09:30

 

10:30

 

11:15

 

11:30

AFF Networking Kahvaltı

 

AFF Yapım Aşaması Platformu

 

Whiplash [Başka Sinemadan: Büyürken]

 

Yarışma Dışı Kısa Animasyon + Yarışma Dışı Kısa Belgesel

 

Su Otel

 

AKM Aspendos

 

Migros, Salon 5

 

Migros, Salon 2

12:00

 

12:30

 

13:00

Yaşamın Kıyısında

 

Ulusal Kısa Yarışma 1

 

Toz Ruhu  [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışma Dışı] – GALA

Q&A: Nesimi Yetik, Betül Esener, Ali Umut Ergin

 

AKM Perge

 

MarkAntalya

 

AKM Aspendos

14:00

 

14:00

 

 

14:00

Festival Turizmi [Panel]

 

Yapımcılarla Sinemanın Geleceği Üzerine [AFF Panel]

 

Beyaz Tanrı [Uluslar arası Yarışma]

Akdeniz Üni. Olbia

 

Su Otel

 

 

Migros, Salon 5

 

14:15Dile Veda [Ustaların Gözünden]

 

Migros, Salon 2

 

14:30İyi Biri [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Migros, Salon 6

 

15:00

 

15:30

Uzak

 

Ulusal Kısa Yarışma 2

AKM Perge

 

Markantalya

 

16:00Balık [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması] – GALA

Q&A: Derviş Zaim, Taner Tokgöz, Natali Yeres, Sanem Çelik, Bülent İnal

 

AKM Aspendos

 

 

 

16:30

 

 

 

16:45

 

Torosların Kayıp Çocuğu Osman Şahin [Ulusal Belgesel Özel Gösterimler]

 

 

Teşekkürler Bayanlar ve Baylar [Dünya Sinemalarından] Q&A: Nigol Bezjian

 

Akdeniz Üni. Olbia

 

 

 

Migros, Salon 6

 

 

17:00

 

Guruldayan Kalpler[Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

 

Migros, Salon 2

 

17:30

 

 

18:00

Sinema Edebiyat İlişkisi [Söyleşi: Osman Şahin, Çetin Tuna]

 

Mahkeme [Uluslararası Yarışma] – Q&A: Chaitanya Tamhane, Viver Gomber

 

Akdeniz Üni. Olbia

 

 

Migros, Salon 5

18:00Kuzu [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Markantalya

 

19:00

 

19:15

Yol

 

Serap [Özgürlük Rüzgarı]

Q&A: Orsolya Torok

 

AKM Perge

 

Migros, Salon 6

19:30Mülteci [Dünya Sinemalarından]Migros, Salon 2
 

20:45

 

 

21:00

 

Çekmeköy Underground [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Annemin Şarkısı [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması] –GALA

Q&A: Erol Mintaş, George Chiper Lillemark, Başak Ünder, Alexandru Radu, Feyyaz Duman, Nersin Cevadzade, Aziz Çapkurt

 

 

Markantalya

 

 

AKM Aspendos

21:00Herşeye Rağmen [Uluslararası Yarışma] – Q&A: Marciej Piepryzca

 

Migros, Salon 5
21:45Test [Uluslararası Yarışma]

 

Migros, Salon 6
22:00Büyük İspanyol Ailesi [Bir Ülkeye Bakış: İspanya]Migros, Salon 2

 

 

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Latest posts by Sinefesto (see all)

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up