Bizimle İletişime Geçin

Türkiye

Pepe’nin Abisi ‘Ayas’tan Rekor!

Yayınlandı

tarihinde

Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi olan “RGG AYAS”ın fragmanı geçtiğimiz hafta internette 5 günde 10 binden fazla kişi tarafından paylaşılarak rekor sayıda izlendi.

Ayas

Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri’nin, BKM Film ile birlikte 22 Kasım’da seyirciyle buluşturacağı Ayas’ın fragmanının paylaşımı sosyal medyada 5 günde 15 milyonu geçti. Özellikle “Tek tek gelin oğlum, tek tek gelin” lafının dillerde peleseng olduğu Ayas’a başta Pepee’ciler ve ünlüler olmak üzere tüm Türkiye’den yoğun destek geldi.

Ayas’ın fragmanını beğenip takipçilerine paylaşan ünlü isimler arasında Ayşe Tolga, Esra Harmanda, Belçim Bilgin, Radyo Programcısı Sarı Şeker Sema, Magazin gazetecisi Seyhan Erdağ, Tiyatrocu Metin Zakoğlu, Yasemin Conka, İclal Aydın, Derya Coşkundeniz, Ralli Şampiyonu Burcu Çetinkaya, Deniz Uğur, Radyo Programcısı Füsun Alkan, BKM Mutfak ekibinden Gülhan Tekin ve Emrah Bülent Parlak, Oyuncu Barış Falay, Gazeteci Arzu Akbaş Zor, Esra Akkaya, Esra Özmen, Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar, Mesut Yar, Hale Ceylan Barlas ve Özlem Savaş gibi isimler yer alıyor.

Dostlarından gelen desteğe filmin senaristi ve Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları’nın kurucusu Ayşe Şule Bilgiç, “Destek veren tüm izleyicilerimize ve dostlarıma selam olsun. Biz Düşyeri’nde yüreği çizgi film aşkı ile atan bir avuç çizgi film sevdalısıyız. Bu filmde tüm ekibin büyük mücadelesi var. Ayas Türk çizgi filmini var etme savaşımızın Pepee’den sonra ikinci hamlesidir. Eylemlerimize devam edeceğiz. Yolu açık olsun Ayas’ımızın.” dedi.

Ayas için hangi kim ne dedi?

İclal Aydın: “Süpersiniz! Ayşe Şule Bilgiç ve ekibinden Ayas geliyorrrrr…”

Belçim Bilgin: “Bim bam bom haberiniz olsun dostlar. Bizim de artık bir çizgi filmimiz var. Ayas 22 Kasım’da sinemalarda.”

Yonca Cevher: “Ayas “Tek tek gelin oğlum, tek tek gelin” diyor…ahahahaha çok güldüm. Merakla bekliyorum filmi. Yolu açık olsun!”

Ayşe Tolga: “Türkiye’nin ilk uzun metrajlı çizgi filmi yapılır mı? Hem de harika yapılır! İşte Ayas!”

Bülent Emrah Parlak: “BKM ve Düşyeri ile Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor. İşte Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi.”

Barış Falay: “Türkiye’nin ilk çizgi filmi işte…”

Esra Özmen: “Düşyeri ve BKM yine büyük bir başarıya imza atmış. Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi Ayas’ın fragmanını izledim. Harika olmuş. 22 Kasım’da biz kızımla Ayas’ı izlemeye kesin gidiyoruz. Kızımın ilk sinema deneyimi Ayas ile olacak.”

Derya Coşkundeniz: “Bizim de Türk

çizgi filmimiz oldu sonunda… Ayas 22 Kasımda…”

Hale Ceylan Barlas: “Ayşe Şule Bilgiç ve ekibinin hazırladığı Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi Ayas 22 Kasımda sinemalarda… Mutlaka izleyin. Çok eğlenceli görünüyor.”

Esra Akkaya: “Çok güzel olmuş. Ben bu Ayas’ı şimdiden çok sevdim. Gösterimini heyecanla bekliyorum.”

Arzu Akbaş Zor: “İşte ilk çizgi filmimiz de geldi. Tebrikler, başarılar…”

Esra Harmanda: “Coming Soon! Pepee’nin annesi Ayşe Şule Bilgiç Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmine imza atmış! İlkleri önemserim hele kadın eli değmişse. Ayas’a hep destek tam destek. Tebrikler ve başarılar…”

Gülhan Tekin: “ Pepee’nin annesi Ayşe Şule Bilgiç’in kaleminden, Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi karşınızda. BKM Sunar…”

Füsun Alkan: “ Ayşe Şule’nin ikinci oğlum dediği Ayas, 22 Kasım’da sinemalarda. Gönülden tebrikler…”

Deniz Uğur: “İşte Türkiye’mizin ilk çizgi sinema filmi…”

Özlem Savaş: “Ayşe Şule Bilgiç’i yürekten tebrik ediyorum. Kimsenin yapamadığını Düşyeri yaptı! Helal olsun!”

Burcu Çetinkaya: “Gurur duyuyorum Ayşe Şule Bilgiç seninle… İşte Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi.”

Derya Coşkundeniz: “Bize Ayas’ı alkışlamak ve desteklemek düşer. İmza: Pepee’ye çok şey borçlu bir anne.”

Yasemin Conka: “Ayşe Şule ve ekibi… Yolunuz açık olsun. Ayas şahane görünüyor…”

Seyhan Erdağ: Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi Pepee’nin annesinden geliyor… Ayasss… 22 Kasım’da…”

Sarı Şeker Sema: “Ayas’ı merakla beklemekteyiz. İlk Türk çizgi filmimiz 22 Kasım’da sinemalarda…”

Ayas

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye

Vizyondaki Filmler – 3 Aralık 2021

Bu hafta vizyonda hangi filmler var?

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Bu hafta vizyonda hangi filmler var, sinemada ne izlesem diyenler… Vizyon menüsünde bu hafta 8 film sizleri bekliyor, işte o filmler…

Bağlılık Hasan

Bağlılık Hasan, geçimini baba mirası meyve bahçesi ve tarlasından sağlayan Hasan’ın, tarlasının tam ortasına dikilmek istenen elektrik direğinden kurtulmaya çalışırken, Hac için Mekke’ye gidişi yaklaştıkça geçmişine ve kendi içine doğru bir arayışa çıkmasını konu ediniyor.

Fragman için tıklayın.

Fransız Postası (The French Dispatch)

20. yüzyılda hayali bir Fransız kasabasında geçen film, bölgenin popüler dergisi The French Dispatch of the Liberty, Kansas Evening Sun’da yayımlanan farklı farklı hikâyeleri odağına alıyor.

Fragman için tıklayın.

Titane

Titane, yıllar önce kaybolduğu iddia edilen bir adamın ortaya çıkmasıyla yaşananları konu ediyor. Özel müfettişler bir gün havaalanında yüzü morarmış bir adam bulur. Adam, kendisini on yıl önce kaybolan Adrien Legrand olduğunu iddia eder. Oğlunun bulunduğu haberini alan Adrien’in babası Vincent, on yıl boyunca yaşadığı kabusun artık sona erdiğini düşünerek genç adamı evine götürür. Bu süreçte bir dizi korkunç cinayet bölgeyi etkisi altına alır.

Fragman için tıklayın.

Aykut Enişte 2

Aykut Enişte 2, Gülşah ile evlenme arifesinde olan Aykut’un, ailenin eski eniştesinin ortaya çıkmasıyla başından geçenleri konu ediniyor.

Fragman için tıklayın.

Clifford Büyük Kırmızı Köpek (Clifford the Big Red Dog)

Clifford the Big Red Dog, genç Emily Elizabeth’in, yavruyken yolunun kesiştiği fakat erişkinliğinde bir deve dönüşen kırmızı köpek Clifford ile maceralarını anlatıyor.

Fragman için tıklayın.

Resident Evil: Raccoon Şehri (Resident Evil: Welcome to Raccoon City)

Resident Evil: Welcome to Raccoon City, tüm dünyaya yayılan bir vahşetin Raccoon City’de zincirlerinden koptuğu gece yaşananları konu ediniyor.

Fragman için tıklayın.

Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi

Mustafa H. Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu “Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi” filminin oyuncu kadrosunda Serkan Şengül, Kadir Çöpdemir, Ergül Miray Şahin, Ali Uyandıran gibi isimler yer alıyor.

Fragman için tıklayın.

İşsiz Adam

Film, elini attığı her işten kovulan ve bu yönüyle adı çıkan Ömer’in hikâyesini anlatıyor.

Fragman için tıklayın.

Okumaya Devam Et

Türkiye

TRT Ortak Yapımı “Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi” 3 Aralık’ta Sinemalarda

Film 3 Aralık’ta vizyona giriyor!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Animasyon türündeki TRT Ortak Yapımı “Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi” filmi, 3 Aralık Cuma günü vizyona giriyor. 65 şehirde 250’den fazla sinema salonunda gösterime girecek olan film, sevimli ayı Babuş’u yakalamak isteyen hırsızları engellemeye çalışan canlı kuklaların ormanın derinliklerindeki maceralarını anlatıyor.

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mustafa Öztürk’ün üstlendiği TRT Ortak YapımıKuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi3 Aralık’ta vizyona giriyor. Çocuk ve aile komedisi olan çizgi filmin reel karakterlerini ünlü oyuncular Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Ali Uyandıran, Ergül Miray Şahin üstleniyor.

Uzun ve titiz bir çalışma ile hazırlanan film; arkadaşlık, iş birliği, tüm canlılara saygı ve güven gibi evrensel temaları işliyor. Büyük küçük herkese dostluğu, birlikte hareket etmenin önemini renkli ve canlı bir şekilde anlatan “Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi” tüm sinemaseverleri doğayla iç içe, neşeli bir dünyaya davet ediyor.

Serinin ilk filminden tanıdığımız Örs Usta, Cebir, Şaklaban, Hokkabaz, Pehlivan ve Sultan isimli canlı kuklalar Müşfik Amca ile yaşamaya devam eder. Müşfik Amca bir gün bir buluşma için evden ayrılmak zorunda kalır ve kuklaları yeğeni Aslı’ya emanet eder. Ormanda kamp yapmaya giden Aslı ve kuklaların başlarına gelecek maceralardan haberleri yoktur. Ormanda sevimli ayı Babuş’u yakalamaya çalışan hırsızlar Behçet ve Riko’yu tuzaklar kurarak engellemeye çalışacaklardır.

Okumaya Devam Et

Türkiye

Jason Statham’lı “İntikam Vakti” Rekor Kırdı

“İntikam Vakti” dublaj ve altyazı seçeneğiyle şimdi sinemalarda.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğuna oturduğu, Jason Statham’ın başrolünü üstlendiği “İntikam Vakti”, Türkiye’de bu yılın iyi stüdyo dışı film açılışını yaptı.

Aksiyon sinemasının en önemli yıldızlarından Jason Statham, “İntikam Vakti” ile iki yıllık aranın ardından beyaz perdeye döndü. Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğuna oturduğu İntikam Vakti, Türkiye’de vizyona girdiği ilk üç gününde büyük bir beğeniyle izlenerek pandeminin başlangıcından bu yana en iyi stüdyo dışı film açılışı yaparak rekor kırdı.

Ünlü yönetmen Guy Ritchie ile yıldız oyuncu Jason Statham’ın dördüncü kez birlikte çalıştığı İntikam Vakti, nefes kesen bir hesaplaşma öyküsü anlatıyor.

Bir an olsun düşmeyen temposu ile sinema salonlarında aksiyon fırtınası yaratacak filmin hikayesi şöyle: Varlıklı ve güçlü bir adam olan H, her hafta milyonlarca dolarlık taşıma işi yapan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe girer. Olağanüstü yetenekleriyle tüm soygun girişimlerini neredeyse tek başına engelleyen H’in bu işte neden çalıştığını kimse anlayamaz. H’in aklında ise tek bir şey vardır: Oğlunun intikamını almak.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler