Pelin Esmer Son Filmi ile Bisav’a Konuk Oluyor

Etkinlikler
Pelin Esmer Son Filmi ile Bisav’a Konuk Oluyor

Bilim ve Sanat Vakfı Sanat Araştırmaları Merkezi yönetmen Pelin Esmer’i ağırlıyor. Yönetmen ile filmi İşe Yarar Bir Şey hakkında bir sohbet gerçekleşecek.

Hayâl-i zî-ruhtan Sinemaya etkinlikleri kapsamında yapılacak program, 27 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 16.00’da Vefa Salonu’ndaki film gösterimiyle başlayacak. Ardından saat 18.00’de Vefa Salonu’nda yapılacak olan söyleşi ile devam edecek.

İşe Yarar Bir Şey’in Konusu

Leyla, gece treniyle çıktığı uzun bir yolculukta manzarayı ve insanları iştahla izlerken hemşirelik öğrencisi Canan’ı fark eder. Bu genç kızı son istasyonda, Yavuz’un evinde, çok ağır bir sorumluluk beklemektedir. Leyla, Canan’ın anlattıklarından ve anlatmadıklarından bir hikâye kurar, kendini kaptırır ve ona eşlik etmeye karar verir. Hikâyenin sonunda bir iyilik meleği mi yoksa bir katil mi olacaklardır?

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up