Bizimle İletişime Geçin

Film

Peaky Blinders Filmi Geliyor

Steven Knight filmin çekim tarihini açıkladı!

Yayınlandı

tarihinde

Peaky Blinders

Cillian Murphy’nin başrolünü üstlendiği Peaky Blinders dizsinin film versiyonu 2023 yılı içerisinde çekilmeye başlayacak.

Steven Knight tarafından yaratılan efsane mafya dizisi Peaky Blinders‘ın film olacağı müjdesi geçtiğimiz haftalarda verilmişti. Sevenlerini mutlu eden haber, BFI Londra Film Festivali sırasında Knight‘ın yaptığı açıklama ile duyurulmuştu. Prodüksiyonuna 2023 yılında başlanacak olan film hakkında Knight şu sözleri söyledi: “Birmingham’da geçecek bir film yazmaya başlayacağım. Ve film, bildiğimiz gibi Peaky Blinders’ın sonu olacak.

2022 yılı içerisinde 6. sezonu ile seyirci karşısına çıkacak Cillian Murphy başrollü Peaky Blinders dizisinn konusu ise şu şekilde: Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festivaller

“Köprüde Buluşma: Diziler” Atölyesi İçin Proje Başvuruları Açıldı

 “Köprüde Buluşma: Diziler” başvuruları için son gün 16 Şubat 2021.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Köprüde Buluşma: Diziler

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen “Köprüde Buluşma: Diziler” atölyesi Türkiye’den ve komşu ülkelerden yapımcı, yönetmen ve senaristleri, uluslararası sinema profesyonelleriyle buluşturmaya devam ediyor. Son başvuru tarihi 16 Şubat 2022.

Anadolu Efes’in ana destekçisi olduğu Köprüde Buluşmalar kapsamında düzenlenecek “Köprüde Buluşma: Diziler”  Türkiye’den geliştirme aşamasındaki dizilerin üretim ve uluslararası ortak yapım potansiyellerini geliştirmek amacı ile düzenleniyor.

Bu yıl ilk kez OGM Pictures’ınsponsorluğuyla gerçekleştirilen Köprüde Buluşma: Diziler kapsamında yapılacak atölyeye seçilen yazar, yönetmen ve yapımcılar uluslararası sinema ve televizyon profesyonelleri (yapımcılar, dağıtımcılar, festival veya fon yöneticileri, TV kanal temsilcileri) ile birebir toplantılar yapacaklar. Atölye sonunda seçilecek bir projeye 30.000 TL değerinde OGM Pictures Özel Ödülü takdim edilecek. .

“Köprüde Buluşma: Diziler”, seçkisinde çeşitlilik olmasına önem veriliyor. Belgesel, animasyon, komedi, aile, çocuk ve biyografi dizileri gibi farklı konu ve türlerde projelere açık olan çağrıya her formattan dizi projesi ile başvuru yapabiliyor.

 “Köprüde Buluşma: Diziler” başvuruları için son gün 16 Şubat 2021.

Okumaya Devam Et

Film

“Wallace & Gromit” Geri Dönüyor

Film yeni hikayesiyle Netflix’te yayınlanacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Wallace & Gromit

Aardman Animasyon’un sevilen animasyon filmi “Wallace & Gromit“, yıllar sonra yeni bir hikaye ile Netflix’te ekranlara gelecek.

Netflix, ilk defa 2005 yılında Aardman Animasyon tarafından seyircilerle tanıştırılan “Wallace & Gromit” filmi için yeni bir hikayeyenin yolda olduğunu duyurdu. Nick Park ve Steve Box tarafından yönetilen 2005 yapımı Wallace & Gromit filminin devamı olacak yapımı Park ile Merlin Crossingham, Mark Burto birlikte yönetecek.

2024‘te gösterime girmesi planlanan filmin storyboard çalışmalarının ise çoktan başladığı yapılan açıklamlar arasında bulunuyor. Henüz resmi isimi açıklanmayan film, Gromit’in Wallace’ın icatlarına aşırı bağımlı hale geldiğine dair endişesine odaklanacak.

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Meat Loaf 74 Yaşında Hayatını Kaybetti

İsimin ölüm nedeni açıklanmadı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Şarkıcılığının yanı sıra yer aldığı filmler ve diziler ile de tanınan “Meat Loaf”, 74 yaşında hayatını kaybetti.

Bat Out of Hell ile 1970’lerin en çok satan rock albümleri arasında yer alan şarkıcı ve oyuncu Meat Loaf, 74 yaşında hayatını kaybetti. İsim, şarkıcılığın yanı sıra The Rocky Horror Picture Show, Crazy Alabama, Fight Club, Wayne’s World ve The NeverEnding Story gibi kült filmlerle de ekranlara gelmişti.

Gerçek adı Marvin Lee Aday olan Meat Loaf, “I’d Do Everything for Love (But I Won’t Do That)” şarkısıyla en iyi solo rock vokal performansı dalında 1994’te Grammy Ödülü kazanmıştı. Ölüm nedeni açıklanmayan ismin 65’in üzerinde filmde yer aldığı ve sanat dolu bir ömür sürdüğü biliniyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler