Bizimle İletişime Geçin

Yayınlandı

tarihinde

Peacemaker

The Suicide Squad kahramanlarından biri Peacemaker’ın hayatını konu alan “Peacemaker” dizisinden bir klip yayınlandı.

The Suicide Squad spin off’u olarak seyirci karşsına çıkacak “Peacemaker” dizisinden yeni bir klip yayınlandı. 2022 yılı ile birlikte ülkemizde de yayına başlayacak olan HBO Max ekranlarında yayınlanacak olan Peacemaker, The Suicide Squad’ın dikkat çeken karakteri Peacemaker’ı odağına alıyor.

The Suicide Squad’ın yönetmeni James Gunn tarafından yaratılan dizide John Cena filmde de olduğu gibi yine Peacemaker karakterine hayat verecek. Sekiz bölümden oluşan ilk sezon, Ocak 2022 itibariyle HBO Max‘te yayınlanmaya başlayacak.

Dizide Cena‘ya Steve Agee, Danielle Brooks, Jennifer Holland ve Chuckwudi Iwuji gibi isimler eşlik ediyor. Dizi, Peacemaker adında kendini dünya barışına adamış çılgın bir kahramanın hikayesini konu ediyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fragmanlar

Peacemaker Dizisinden Fragman Yayınlandı

Peacemaker, 13 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te prömiyer yapacak

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında ilk sezonu sekiz bölümden oluşan “Peacemaker” dizisinden de fragman yayınlandı.

Hafta sonu düzenlenen DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında The Suicide Squad spin off’u “Peacemaker” dizisinden fragman yayılandı. HBO Max‘te ekranlara gelecek dizide John Cena filmde de olduğu gibi yine Peacemaker karakterine hayat verecek.

13 Ocak 2022 tarihinde HBO Max‘te prömiyer yapacak dizinin bölümlerini James Gunn‘la birlikte Jody Hill, Rosemary Rodriguez ve Brad Anderson gibi isimler yönetti. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Cena‘ya Steve AgeeDanielle Brooks, Jennifer Holland ve Chuckwudi Iwuji gibi isimler eşlik ediyor.

Kendini dünya barışına adamış çılgın bir kahramanın hikayesini konu alan Peacemaker,  yönetici yapımcısı Matt Miller tarafından “işyeri komedisi” olarak nitelendirdi.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

The Flash Filminden Teaser Yayınlandı

Film, 4 Kasım 2022 tarihine vizyon planı yapıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

4 Kasım 2022 tarihine vizyon planı yapan Ezra Miller’lı “The Flash” filminden ilk fragman yayınlandı.

DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında The Flash filminden ilk fragman yayınlandı. Ezra Miller‘ın The Flash olarak seyirci karşısına çıkacağı film, Andy Muschietti tarafından yönetildi. Birds of Prey senaristi Christina Hodson tarafından kaleme alınan film, 4 Kasım 2022 tarihine vizyon planı yapıyor.

Ezra Miller‘ın başrolünde yer alacağı The Flash, tüm evrenlerin birbiriyle çarpışacağı bir film olarak seyirci karşısına çıkacak. Bundan dolayı daha önceki DC filmlerinde rol alan Ben Affleck ve Michael Keaton, iki ayrı Batman olarak seyirci karşısına çıkacak.

Filmin konusu: Bir bilim insanı olan Barry Allen, laboratuvarında çalıştığı sırada beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır. Fırtınalı bir gecede düşen yıldırım, Allen’ın kimyasallarını, kendisini ve malzemelerini korkunç bir şekilde çarpar. Barry tam bu esnada kimsenin hayal dahi edemeyeceği süper güçler kazanır. Artık inanılmaz hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. Kendi şehri olan Central City’nin suçlularının karşısında durabilecek bir süper kahramanı vardır.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

The Batman Filminden Fragman Yayınlandı

Film, 4 Mart 2022 tarihinde vizyonda olacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Robert Pattinson’ın Batman olarak seyirci karşısına çıkacağı “The Batman” filminden yeni fragman yayınlandı.

Robert Pattinson’ın Batman olarak seyirci karşısına çıkacağı yeni nesil “The Batman” filminden heyecan verici yeni bir fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında yayınlanan fragman büyük beğeni topladı. Maymunlar Cehennemi, Cloverfield ve Let the Right One In filmleriyle tanınan Matt Reeves‘in yazıp yönettiği film, 4 Mart 2022 tarihinde vizyonda olacak.

DC Comics sinema evreninin süper kahramanı olan Batman’ın gelecek filmi The Batman adını taşıyan solo filminin kadrosunda Batman rolüyle Robert Pattinson; Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin Farrell, Carmine Falcone rolüyle John Turturro gibi isimler yer alıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler