‘Payitaht Abdülhamid’ Yeni Sezona Sürpriz İsimlerle Giriyor

Diziler

TRT’nin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid, 3. sezonunda kadrosuna güçlü oyuncuları ekleyerek yakında seyircisiyle buluşacak.

Yönetmenliğini Emre Konuk’un üstlendiği ve çekimleri bu yıl da İzmit Sekapark Film Stüdyoları ile birlikte İstanbul’un değişik yerlerinde sürecek olan Payitaht Abdülhamid’e birbirinden ünlü, sevilen ve güçlü isimler katıldı. Aralarında Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Berke Üzrek ve Suavi Eren gibi ekranların sevilen güçlü oyuncularını katan dizi, bu yıl da eski kadrosunun yanı sıra  büyüyen yeni kadrosu ve büyük prodüksiyonuyla ekranlara gelecek.

Ekranların güçlü oyuncularından Gürkan Uygun, Payitaht’a kahramanlığı ile nam salmış “Halil Halid” karakterine hayat verecek.

Suavi Eren, Payitaht’a güce ve paraya tapan karanlık ruh Edmund Rothschild olarak gelecek.

Sedef Avcı; Payitaht’ın iyilik meleği “Hemşire Zeynep” olarak izleyicisiyle buluşacak.

Hakan Yufkacıgil’i bu sezon Payitaht Abdülhamid’te 40 yaşlarında Abdülhamid’e düşmanlığını babasından miras almış bir Mısır Hidivi Fuat olarak izleyeceğiz.

Başak Daşman, bu yıl Payitaht’ın yeni karakterlerinden Şivenaz olarak ekranlara gelecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up