Paul Walker’in Son Görüntüleri

Dünya

GTChannel, Paul Walker’in ölümünden önce yaptığı test sürüşünün görüntülerine ulaştı. Youtube’ye yüklenen video, Paul Walker’ın son canlı kareleri olarak anılmaya başlandı.

tumblr_static_autolifers-rip-paul-walkerPaul Walker bu görüntüde, Mine’nin modifiyeettiği R35 GT-R aracıyla test sürüşüne çıkıyor. Genç yaşında aramızdan ayrılan aktör, video kaydı boyunca halinden oldukça memnun görünüyor.

paul walker kaza

Youtube’a yüklenen görüntüleri yükleyen GTC videonun başında ufak bir de açıklama yapıyor: “Bu görüntüyü, Paul’un arabalara olan tutkusu, hoş mizacı ve bu büyük kaybın ağırlığı konusunda hatırlatıcı olması sebebiyle yükledik.” Ardından, Walker’in kızını da ihmal etmeyip şunları eklediler: “Bu görüntüden elde edilen bütün kazançlar, Paul’un kızı tarafından babasının mirasını yaşatmak için kurulmuş yardım kuruluşuna bağışlanacaktır.”

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up