Patron Bebek 2: Aile Şirketi’nden İlk Fragman Yayınlandı

Hollywood Manşet

Yayınlandığı günden itibaren çok beğenilen Patron Bebek filminin devamı “Patron Bebek 2: Aile Şirketi”nden ilk fragman yayınlandı.

Tüm dünyada 500 milyon dolardan fazla hasılat yapan Patron Bebek filmin başarısının üstüne inşa edilen Patron Bebek 2: Aile Şirketi’nden ilk Türkçe dublajlı fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Tom McGrath‘ın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Kung Fu Panda 3’ün yapımcısı Jeff Hermann yapıyor.

Gösterim tarihi belirsiz olan filmin konusu: Artık birer yetişkin olan Tim ve kardeşi Ted, zamanla birbirlerinden uzaklaşmıştır. Farklı yönlere savrulan iki kardeşten Tim evlenmiş ve bir çocuk babası olmuştur. Ted ise koruma fonu CEO’sudur. Süper anne Carol, süper zeki kızları Tabitha ve süper şirin yeğenleri bebek Tina ile birlikte banliyöde yaşayan Tim, hayatından oldukça memnundur. Amcası Ted’i örnek alan, onun yolundan gitmek isteyen Tabitha, gittiği Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi’nde sınıf birincisidir. Ancak Tim kızının çok çalışmasından pek de memnun etmez çünkü çocukluğunu kaçırdığunu düşünür. Bu sırada bebek Tina, Tabitha’nın gittiği okulun ve kurucusu olan Dr. Armstrong’un karanlık sırları olduğunu öğrenir. Tina’nın bu sırları ortaya çıkarmak üzere BabyCorp için gizli bir görevde olduğunu açıklamasıyla Tim ve Ted yeniden bir araya gelmek zorunda kalır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up