Parks And Recreation Özel Bölümle Dönüyor

Diziler Günün Haberi
NBC’nin sevilen komedi dizisi Parks And Recreation, 5 yıl sonra özel bir bölümle ekrana geri dönüyor.

İlk sezonu 2009’da yayınlanan, 7 sezonluk macerasıyla komedi dalında en beğenilen diziler arasına giren Parks And Recreation, özel bir bölümle ekrana geri dönecek.

30 Nisan perşembe günü yayınlanacak özel bölümde dizinin başrol oyuncuları Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir ve Retta seyirci karşısına çıkacak.

Leslie Knope’un salgından etkilenen Pawnee’de arkadaşlarıyla bağlantıda kalma arayışına odaklanacak bölümden elde edilen gelir, ABD’deki yardım kuruluşlarından Feeding America’ya bağışlanacak.

Dizinin yapımcısı Michael Schur, “Diğer pek çok insan gibi biz de yardım etmenin yollarını arıyorduk. Oyuncu kadrosuna e-posta gönderdim ve hepsi 45 dakika içinde bana döndü. Eski ‘Parks and Rec’ ekibimiz 30 dakikalık bir bölüm için bir araya geliyor.” dedi.

Dizinin özel bölümü 30 Nisan’da NBC kanalında yayınlanacak.

Kaynak: Vulture

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up