Parasite Dizisinin Başrolünde Tilda Swinton Yer Alabilir

Diziler
Bong Joon-ho ve Adam McKay tarafından hazırlanacak ve HBO ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Parasite dizisinin başrolünde Tilda Swinton yer alabilir.

Güney Kore sinemasının başarılı yönetmeni Bong Joon-ho, geçtiğimiz gün düzenlenen Akademi Ödülleri’ne Pasasite filmi ile damga vurdu. En İyi Film dâhil 4 dalda Oscar kazanan film, Oscar tarihinde dili İngilizce olmayan ilk büyük ödülü kazanan yapım oldu.

Geçtiğimiz aylarda Parasite filmini ekrana uyarlayacağını duyuran Bong Joon-ho, Adam McKay ve HBO ile anlaşmıştı. Filmin altı saatlik genişletilmiş bir versiyonu gibi olacağını belirten yönetmen, filmde yer veremediği düşünceleri ekrana taşımak istediğini dile getirmişti.

Parasite dizisinin başrolünde yer alması Mark Ruffalo ile görüşmeler olduğu haberi geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı. Son gelen bilgilere göre ise bir diğer başrol için ise Tilda Swinton ile görüşüldüğü iddia edildi.

Snowpiercer ve Okja filmlerinde beraber çalışan Bong Joon-ho ve Tilda Swinton‘ın yeniden bir araya gelme ihtimali yüksek gözüküyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up