Parasite Dizisinin Başrolünde Mark Ruffalo Yer Alabilir

Diziler Günün Haberi

Bong Joon-ho ve Adam McKay tarafından hazırlanacak ve HBO ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Parasite dizisinin başrolünde Mark Ruffalo yer alabilir.

Güney Kore sinemasının başarılı yönetmeni Bong Joon-ho, geçtiğimiz gün düzenlenen Akademi Ödülleri’ne Pasasite filmi ile damga vurdu. En İyi Film dâhil 4 dalda Oscar kazanan film, Oscar tarihinde dili İngilizce olmayan ilk büyük ödülü kazanan yapım oldu.

Geçtiğimiz aylarda Parasite filmini ekrana uyarlayacağını duyuran Bong Joon-ho, Adam McKay ve HBO ile anlaşmıştı. Filmin altı saatlik genişletilmiş bir versiyonu gibi olacağını belirten yönetmen, filmde yer veremediği düşünceleri ekrana taşımak istediğini dile getirmişti.

Collider’ın haberine göre Parasite dizisinin başrolünde yer alması Mark Ruffalo ile görüşülüyor. Bong Joon-ho’nun dizide rol alması için Ruffalo ile iletişime geçtiği, Ruffalo’nun da bu teklife sıcak baktığı belirtiliyor.

Dizide hangi rolle karşımıza çıkacağı henüz açıklanmayan Ruffalo‘ya kadroda kimlerin eşlik edeceği ve dizinin seyircilerle ne zaman buluşacağı ise belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up