Pablo Larraín’in Yeni Filmi Ema’dan İlk Fragman

Avrupa Sineması

No ve Neruda ve Jackie gibi filmlerle adından söz ettiren Pablo Larraín’in yeni filmi Ema’dan ilk fragman yayınlandı.

Şilili yönetmen Pablo Larraín, bu yıl merakla beklenen yeni filmi Ema ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Dünya prömiyerini 31 Ağustos’ta 76. Venedik Film Festivali’nde yapacak olan Ema’dan ilk fragman da sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Başrollerinde Mariana Di Girolamo ve Gael García Bernal’ın yer aldığı film, kısa süre evlat edindikleri oğullarının sebep olduğu bir trajedi yüzünden evlilikleri dağılmaya başlayan bir çiftin yaşantılarını konu ediniyor. Çift yaşanan bu trajedi yüzünden gitgide birbirinden uzaklaşırken, eski bir dansçı olan Ema bu olayın etkisiyle başa çıkabilmek için yeniden dansa sarılıyor.

Dünya prömiyerini 31 Ağustos’ta 76. Venedik Film Festivali’nde yaptıktan sonra 44. Toronto Film Festivali’nde gösterilecek olan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up