Oyuncak Hikayesi 4 Yine Zirvede

Gişe

Oyuncak Hikayesi 4, ikinci hafta sonunda 74 bin 327 seyirci sayısı ile gişedeki yerini korudu.

Oyuncak Hikayesi 4, bu yıl üst üste iki hafta bir numarada kalan ilk animasyon oldu. Filmi bu hafta sonu 74 bin 327 seyirci tarafından izlenerek gişedeki yerini korudu. Film, vizyondaki on bir günün ardından toplam 288 bin 283 seyirci tarafından izlendi. Bu sayı ile ülkemizde serinin en yüksek seyirciye sahip filmi olmayı da garantiledi. Serinin diğer filmlerinin seyirci sayılarını hatırlayacak olursak: Oyuncak Hikayesi 3’ü 337 bin 599 seyirci, Oyuncak Hikayesi 2’yi 149 bin 549 seyirci ve Oyuncak Hikayesi’ni ise 147 bin 748 biletli seyirci tarafından izlenmiştir.

Haftanın yeni filmi Annabelle 3 ise ABD aksine ülkemizde serinin en iyi seyirci sayısı ile açtı. Film, hafta sonunda 63 bin 411 seyirci ile ikinci sırada yer aldı. Altı haftadır kendine ilk beşte yer bulmayı başaran Aykut Enişte ise bu hafta sonu 23 bin 321 seyirci ile listenin üçüncü sırasında yer aldı.

Vizyondaki ikinci haftasına giren Luc Besson’ın Anna’sı ise 17 bin 452 seyirci ile listede dördüncü sırada yer alırken, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 ise 15 bin 635 seyirciyle geçen haftadaki konumunu yani listenin beşinci sırasındaki yerini korudu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up