Öyle Bir Geçer Zaman Ki ‘de Ne Oldu Ne Bitti?

Diziler

oyle_bir_gecer_zaman_ki_142662069

3 sezondur en çok izlenen dizilerden biri olan birçok ismi tanımamızı sağlayan Öyle Bir Geçer Zaman Ki 18 Haziran Salı akşamı ekranlara veda ediyor. 120 bölüm büyük acılar çektikten sonra mutlu bir veda yapacağının sinyallerini veren  ÖBGZK ‘yi kısaca hatırlayacak olursak;

Cemile aldatan kocası Ali Kaptan ‘dan kurtulup evlenecek adam gibi bir adam buldu. Hakan ilk bölümden beri sevdiği Berrin ‘i bir kötü evlilik bir ölü kocadan sonra kendine aşık etmeyi başardı. Mete kaybettiği 2 büyük aşk kaybettikten sonra kardeşinin karısı ile mutluluğa kavuştu.

Soner ise uzun süre kardeşinin karısına aşık olduğu için suçluluk duyduktan sonra  Aylin’e  yeni kavuşmuşken doğumda kaybetti ve bir ketçap savaşında tanıştığı Bahar ‘la mutlu olmaya başladı. Süleyman – her eve lazım- da hep yanındaydı.

Olan  olayları duymamak için masanın altına giren Küçük Osman ‘a oldu. Büyüyüp eski sevimliliğini kaybettiğinde dikkat çekmek için sağ-sol kavgasına girmekten başka çaresi olmayan Osman, ailesini de bu kavgaya dahil etti. En yakın arkadaşını da kaybedip, karısının abisini sevdiğini anlayınca da  mutluluğu kariyer yapmakta buldu, dergi çıkarmaya başladı.

Caroline ise dizide kanca takacak  adam kalmayınca başka dizilere yelken açtı.

© Sinefesto | Şaziye Ayaş

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up