Osmanlı Subayı’ndan İlk Görseller

Hollywood Manşet

Çekimleri İstanbul, Çek Cumhuriyeti ve Kapadokya’da gerçekleştirilen ‘Osmanlı Subayı’ filminden yeni görseller geldi.

Oscar ödüllü aktör Ben Kingsley, Türk oyuncu Haluk Bilginer, Josh Hartnett, Hera Hilmar ve Michiel Huisman’ın başrollerini paylaştığı Osmanlı Subayı’ndan yeni görseller yayınlandı.
Birinci Dünya Savaşı sırasında Doğu Anadolu’da yaşananları Amerikalı bir hemşirenin gözünden anlatan Osmanlı Subayı’nın yönetmen koltuğunda Joseph Ruben üstleniyor. Jeff Stockwell’in kaleme aldığı filmin Kuzey Amerika prömiyeri  Los Angeles’ta gerçekleştirilecek.
Osmanlı Subayı, ülkesinde yaşanan adaletsizlikler sebebiyle hayal kırıklığına uğrayan, Amerikalı doktor Jude (Josh Hartnett) ile tanıştıktan sonra onun Osmanlı İmparatorluğu’ndaki görevi için Amerika’yı terk eden idealist bir genç kadın olan Lillie’nin (Hilmar) hikâyesini anlatıyor. Lillie, tüm dünyanın savaşa sürüklendiği bir ortamda Osmanlı subayı olan İsmail’e (Huisman) aşık olur. Savaş koşullarının kötüleşmesiyle birlikte artık Lillie, kendisi için mi, yoksa başkaları için mi yaşayacağına karar vermek zorundadır.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up