Osman Sınav’dan ‘Kızılelma’

Diziler

Süper Baba, Sıcak Saatler, Deli Yürek, Ekmek Teknesi ve Kurtlar Vadisi gibi Türk dizi tarihinin köşe taşları olarak lanse edilen dizilerin yaratıcısı Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği ”Kızılelma” dizisi yakında TRT 1’de başlıyor.

 

Kızılelma ülküsünden yola çıkılan, “Ülken için yaşa, aşkın için öl” sloganına sahip dizinin başrolünde ”Hayat Devam Ediyor”, ”Son Yaz Balkanlar” ve ”Aşk Emek İster” gibi dizilerde oynayan Furkan Palalı yer alıyor.

Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç adam ve kadının hikayesinden yola çıkılan dizide; bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alınacaktır. Bu kahramanlar Yeni Türkiye’ nin büyümek ve bölgesinden yeniden adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki bu ülke için yaşayacak, mücadele edecek ve “maceradan maceraya” koşacaklar. Dizinin başrollerini tiyatronun ve sinemanın önemli isimleri paylaşacak. Türk Gizli Servisi, yani Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu edilecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up