Osman Pazarlama Yine Lider!

Manşet

Haftanın lideri değişmedi. Osman Pazarlama bu hafta sonu da en çok izlenen film oldu. Geçtiğimiz hafta sonunu 706 bin kişi tarafından izlenen Şahan Gökbakarlı Osman Pazarlama bu hafta sonunda 368 bin 613 bilet sattı. Filmin toplam seyirci sayısı ise 1 milyon 380 bin 722‘ye ulaştı.

osman pazarlama

Tablonun ikinci sırasını Hollywood’un gişelik filmi Mısır Tanrıları aldı. Film ilk hafta sonunda 121 bin 102 kişi tarafından izlendi. Bu hafta sonunda Deadpool listenin üçüncü sırasını aldı. Film 110 bin 451 bilet sattı ve 1 milyon izleyici sınırına yaklaştı.

Ekran Resmi 2016-02-29 16.28.40

Al Pacino ve Anthony Hopkinsli Hesaplaşma 8 bin 123, yerli korku yapımı Çağrılan ise 13 bin 896 kişi tarafından izlendi. Oscar’da yabancı film dalında ödül alan Saul’un Oğlu ise bin 123 bilet sattı.

Amerika’daki rakamlarda ise Deadpool‘un liderliği sürüyor. Deadpool 3. haftasında 31,5 milyon dolarlık gişe ile rakiplerine fark attı. Listenin 2. sırasını ise vizyondaki ilk haftasını kutlayan mitolojik yapım Mısır Tanrıları aldı. Film ilk haftasında 14 milyon dolar gişe elde etti. Listenin 3. sırasında ise sevilen animasyon serisinin son halkası Kung Fu Panda 3 yer aldı.  Kung Fu Panda beşinci vizyon haftasında 9 milyon dolar hasılat elde etti.

*veriler box office türkiye’den alınmıştır.

vizyon-banner

____

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up