Oscar’ı Avengers Ekibi Sunabilir

Hollywood Manşet

Avengers ekibinin Oscar Töreni’ni sunabilecekleri söyleniyor.

Bu yıl 91. kez düzenlenecek olan Akademi Ödül Töreni’nin sunucusu krizi hala çözülebilmiş değil. Törene sayılı günler kala birçok farklı önerinin içerisinde en ilginç olanı ise Avengers ekibinin Oscar töreni için sunuculuk yapabilecekleri haberi oldu.

Kevin Hart’ın sunucu olarak seçilmesinin ardından yaşanan karmaşa, bugüne kadar Akademi’nin yeni bir sunucuyu gündeme getirmek istememesine neden oldu. Fakat herkesin gözü yine Akademi’nin açıklayacağı isime çevrilmiş durumda.

Akademi’ye Avengers: Endgame filminin ardından Marvel ile anlaşması sona eren ana Avengers ekibinin töreni sunması teklif edildi. Avengers filminin 2012 yılında yakaladığı başarının ardından Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Jeremy Renner ve Samuel L. Jackson’ı barındıran ekip  2013 yılında Life of Pi filmine ödülünü takdim etmişti.

Kevin Hart’ın ardından sunucu polemiğini devam ettirmek istemeyen Akademi’nin bu yıl ödül töreni için sunucu seçmeyeceği de söylenenler arasındaydı. Şimdi ise Avengers ekibiyle ilgili bu teklif olumlu yönde değerlendirilme aşamasına gelmiş durumda. Henüz Oscar cephesinden resmi bir açıklama yapılmasa da hayranlar oldukça büyük bir beklentiyle Akademi’den gelecek olumlu bir sonucu bekliyor.

Oscar Ödülleri ise 91. Akademi Ödül Töreni aracılığıyla 24 Şubat akşamı sahiplerine takdim edilecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up