Oscar Ödülleri Hangi Kanalda?

Türkiye
Oscar Ödülleri Hangi Kanalda?

Bu yıl 89’uncusu düzenlenecek olan Akademi Ödülleri hangi kanalda yayınlanacak? 2017 Oscar ödülleri saat kaçta?

217 Oscar (Akademi) Ödülleri için heyecan dorukta. sinema dünyasının en prestijli ödülleri olan Oscar’lar 26 Şubat pazar gecesini 27 Şubat Pazartesi’ye bağlayan gece Digiturk 1.kanaldan yayınlanacak. Ayrıca Digiturk üyesi olmayanlar için canlı yayını digiturk.com.tr’den de izleyebiliyorsunuz.

89. Akademi Ödülleri, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi (AMPAS) tarafından 2016’nın en iyi filmlerine 26 Şubat 2017’de, Hollywood, Kaliforniya’daki Dolby Theatre’da, Pasifik Zaman Dilimine göre 17:30 / Doğu Zaman Dilimine göre 20:30’da verilecek olan ödüllerdir. Törende, 24 kategoriye ayrılmış Akademi Ödülleri dağıtılacaktır. Ödül töreni, ABC televizyon kanalı tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde canlı yayınlanacak, törenin yapımcılığını Michael De Luca ve Jennifer Todd birlikte gerçekleştirecektir. Komedyen Jimmy Kimmel ise törenin sunuculuğunu ilk kez gerçekleştirecek.

Akademi ödülleri kapsamında verilecek olan 8. Valilik Ödülleri töreni, 12 Kasım 2016’da Hollywood and Highland Center’da gerçekleştirilecek.Bilimsel ve Teknik Başarı Ödülleri töreni ise 11 Şubat 2017 tarihinde, Beverly Hills, Kaliforniya’daki Beverly Wilshire Hotel’de gerçekleştirildi.

Digiturk Oscar programı şöyle;

Oscar Gecesi Özel Program: 00:00
Kırmızı Halı Geçiş: 01:00
Kırmızı Halı: 03:00
89. Ödül Töreni: 04:30

Oscar adayları için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up