Oscar Isaac ve Jake Gyllenhaal The Godfather’ın Yapım Aşamasını Anlatan Filmin Kadrosunda Yer Alacak

Günün Haberi Hollywood Manşet

Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilen “The Godfather”ın yapım aşamasını anlatacak olan filmin başrollerinde Oscar Isaac ve Jake Gyllenhaal yer alacak.

Francis Ford Coppola tarafından 1972 yılında beyaz perdeye aktarılan The Godfather filminin yapım aşamasını anlatacak olan Francis and the Godfather‘ın oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

Rain Man, Wag the Dog gibi filmlerin yönetmeni Barry Levinson tarafından ekranlara taşınacak olan filmde usta yönetmen Francis Ford Coppola’ya Oscar Isaac hayat verirken The Godfather‘ın yapımcılığını üstlenen Robert Evans‘ı Jake Gyllenhaal canlandıracak.

Merakla beklenen film, Mario Puzzo‘nun romanından uyarlanan The Godfather‘ı hayata geçirebilmek için yönetmen Francis Ford Coppola‘nın verdiği mücadeleyi ekranlara taşıyacak.

Andrew Farotte‘nin henüz gerçekleştirilmemiş senaryolarına dayanan Black List’te yer alan Francis and the Godfather senaryosu yönetmen Levinson tarafından revize edilerek seyirci karşına çıkacak.

The Godfather ile başarılarına bir yenisini daha ekleyen Al Pacino, James Caan, Marlon Brando ve Robert Duvall gibi isimlere kimlerin can vereceği ise henüz belirsiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up