Bizimle İletişime Geçin

Gişe

Örümcek-Adam: Evden Uzakta’dan Gişe Rekoru

Örümcek Adam: Evden Uzakta filminden yeni gişe rekoru.

Yayınlandı

tarihinde

4 Temmuzda vizyona giren Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi hafta sonu gişelerde yaptığı 93.6 milyon dolar hasılatla ABD’de birinci oldu.

Sony’nin 8. Örümcek Adam uzun metrajlı filmi olan Örümcek Adam: Evden Uzakta diğer Örümcek Adam filmlerinin hasılatlarına oranla en iyi açılış yapan film olarak rekor kırdı.

İki hafta üst üste 1 numarada yer alan Oyuncak Hikayesi 4, bu hafta sonu 34,3 milyon dolar hasılat yaparak serinin en hızlı 300 milyon dolar barajını aşan filmi oldu. Oyuncak Hikayesi 4, toplamda ABD’da 306,5 milyon dolar, dünyada ise 650 milyon dolar hasılata erişti.

Geçen hafta sonu beklentilerin üstünde bir açılışa imza atan Yesterday, %36,8 düşüşle 10,7 milyon dolar ile listede üçüncü sıradaki yerini korudu. Listede 2 basamak birden gerileyen Annabelle 3, 9,7 milyon dolar ile dördüncü sırada. Geçen haftaya göre bir basamak gerileyen Aladdin, 7,6 milyon dolarla beşinci sırada yer aldı. Aladdin’in toplam hasılatı ise 320 milyon doları geçti.

Bağımsız yapımlar içinde bu yılın en iyi açılışı ise Ritüel’den geldi. Film, hafta sonunda 6,5 milyon dolar hasılat yaparken beş günlük toplam hasılatı 10.9 milyon dolar oldu. Film ilk beş de kendine yer alamayınca altıncı sırada yer aldı.

 

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gişe

“No Time to Die” Türkiye Gişesinde Yine Zirvede

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

No Time to Die

08-10 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Bu hafta gişenin zirvesine oturan yapım ise 44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die oldu.

Gösterimindeki ikinci haftasını dolduran No Time to Die filmi, bu hafta da gişenin zirvesine oturmayı başardı. 45 bin seyirci tarafından seyredilen film, seyirci bazında da gişede birinci oldu. Geçtiğimiz hafta sadece hasılat bazında birinciliği yakalayan film, vizyondaki ikinci haftasında seyirci bazında da Türkiye gişesinin zirvesinde yer almayı başardı.

44 bin 914 seyirci tarafından seyredilen No Time to Die, vizyonda kaldığı on gününde toplam 139 bin 756 seyirci tarafından seyredildi.

08-10 Ekim hafta sonunu seyirci sayılarının detayları şu şekilde:

Okumaya Devam Et

Gişe

“No Time to Die” ABD Gişesinin Yeni Lideri Oldu

8 – 10 Ekim 2021 ABD gişe verileri açıklandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

8 – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında ABD gişesinde en fazla hasılata imza atan yapımlar belli oldu. Bu hafta ABD gişesinin birincisi $56 milyon ile No Time to Die oldu.

Daniel Craig‘in son kez James Bond karakterine hayat verdiği No Time to Die, ABD’de vizyona girdiği ilk üç gününde toplam $56 milyon hasılata ulaştı. ABD’de gişenin yeni lideri olan film, dünya genelinde $313,3 milyon hasılata erişti.

ABD açılışının $60 ile $70 milyon arası olması beklenen film beklentilerin altında bir sayıya ulaşmış olsa da, $56 milyon filmin gişe birincisi olmasına yetti.

Box Office ABD – Hafta Sonu Top 5 (8 – 10 Ekim 2021)
  1. Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) – $56 milyon 
  2. Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage) – $32 milyon 
  3. Addams Ailesi 2 (The Addams Family 2) – $10 milyon 
  4. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) – $4,2 milyon 
  5. The Many Saints of Newark – $1,45 milyon
Okumaya Devam Et

Gişe

Âkif İkinci Haftasında da Türkiye Gişesinde Birinici Oldu

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

01-03 Ekim hafta sonunun seyirci sayıları belli oldu. Âkif filmi ikinci haftasında da gişenin birincisi oldu.

Geçtiğmiz hafta vizyona giren Âkif filmi, vizyondaki ikinci hafta sonunda da gişe sralamasındaki liderliğiin korumaya devam ediyor. Haftanın dikkat çeken filmlerinden Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) ise hasılat bazında Box Office Türkiye’nin birinci sırasında yer alıyor.

60 bin 716 seyirci tarafından izlenen Âkif, yapmcısı ve dağıtımcının ortak kararı ile 10 TL gibi indirimli bir fiyatla vizyondaki ikinci haftasını noktaladı. Daniel Craig’in son kez olarak James Bond olarak seyirci karşısına çıktığı Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) filmi ise ilk hafta sonunda 60 bin 455 seyirci tarafından izlendi.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler