Örümcek-Adam: Evden Uzakta Rekor Kırdı

Gişe Manşet

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Türkiye’de vizyona girdiği ilk hafta sonunda 248 bin 910 kişi tarafından izlenerek serinin en iyi açılış sayısına ulaşan filmi oldu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 23. filmi olan Örümcek-Adam: Evden Uzakta, 248 bin 910 seyirciyle tüm zamanların en iyi Temmuz ayı açılışı rekoruna imza atarken aynı zamanda tüm Örümcek-Adam filmleri içinde en iyi açılış sayısına ulaşan yapımı oldu.

İki haftadır listenin ilk sırasında yer alan Pixar’ın Oyuncak Hikayesi 4 filmi bu hafta sonu bir basamak geriledi. 47 bin 394 seyirci sayısıyla ikinci sırada yer alan filmin toplam seyircisi 399 bin 406 oldu.

J.R.R. Tolkien’in hayatını konu alan “Tolkien” filmi ilk hafta sonunda 7 bin 093 kişi tarafından izlenerek gişede beklentinin altına kaldı.

Geçen hafta serinin en iyi açılışını yapan Annabelle 3, bu hafta sonu 34 bin 008 seyirci ile üçüncü sırada yer aldı. Haftalardır ilk beşte kendine yer bulan Aykut Enişte, bu hafta sonu 15 bin 973 seyirci ile listede dördüncü oldu. Haftanın yeni filmlerinden Efsunlu – Kabirden Gelen ise, 13 bin 488 seyirci ile listeye beşinci sıradan giriş yaptı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up