“Ormanın Kitabı”nı Çeksem Yeniden

Dünya Manşet

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerinde Gollum olarak karşımıza çıkan Andy Serkis kamera arkasına geçti. Sevilen animasyon Ormanın Kitabı‘nın yeniden çevriminde  yönetmen koltuğuna oturan oyuncu ayrıca Baloo karakterini de seslendirecek.

Senaryosunu Steve Kloves’in kaleme aldığı filmin seslendirme kadrosunda Rohan Chand, Benedict Cumberbatch, Christian Bale, Cate BlanchettEddie MarsanTom Hollander ve Peter Mullan gibi önemli isimler yer alıyor. Warner Bros. yapımı filmin 2017 Ekim’inde vizyona girmesi bekleniyor.

Öte yandan Ormanın Kitabı‘nın yeni bir versiyonunu izlemek için 2017’ye kadar beklememize gerek kalmayacak çünkü Disney de hikayeyi yeniden çekiyor ve Nisan 2016’da vizyona sokmayı planlıyor.

Disney yapımının yönetmen koltuğunda Iron Man, Cehennem Silahı, Robocop gibi aksiyon ağırlıklı serilerden tanıdığımız Jon Favreau‘yu görüyoruz.

Rakip Warner Bros. yapımından altta kalmayan bir oyuncu kadrosuna sahip filmin seslendirmelerini; Neel SethiIdris Elba, Scarlett JohanssonLupita Nyong’oBen KingsleyChristopher WalkenGiancarlo Esposito ve Bill Murray gibi ünlü isimler yapıyor.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up