Organize İşler 2’nin Vizyon Tarihi Netleşti

Günün Haberi Türkiye
Organize İşler 2’nin Vizyon Tarihi Netleşti

Yılmaz Erdoğan, devam filmi olan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın çekim ve vizyon tarihini açıkladı.

Yılmaz Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinin hemen ardından yeni filmi Organize İşler 2’nin çekimlerine başlayacağını açıkladı. Yeni filmin adı da Organize İşler Sazan Sarmalı olacak.

NTV’nin haberine göre Erdoğan, Hürriyet’e yaptığı açıklamada çekimlerin İstanbul-Fatih’te yapılacağını söyleyerek, “Yıllardır İstanbul’dayım, ancak hâlâ bilmediğim yerleri var şehrin. Gördükçe çok şaşırıyorum” dedi.

Toplam 8 haftada tamamlanacak çekimlerin ardından film, 4 Ocak 2019’da gösterime girecek.

Filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar ve Mahir İpek rol alacak. Son olarak kadroya Ekin Türkmen de katıldı. Türkmen, Kıvanç Tatlıtuğ’un karakterinin sevgilisini canlandıracak.

İlki 2005’te vizyona giren Organize İşler filmi, İstanbul’da oto hırsızlığı yapmakta olan bir çete reisinin bir kovalamaca sırasında intihar etmek üzere olan bir komedyenin evine sığınmasıyla başlayan maceraları konu ediniyordu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up