Organize İşler 2’den İlk Fragman

Günün Haberi Türkiye

Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında hem yönetip hem de başrolünde yer aldığı “Organize İşler” filminin devam halkası Organize İşler 2’den ilk fragman yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı, başrolünün yanı sıra yönetmen  koltuğunda da oturduğu filmde, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza  Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem  Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı yer alıyor.

Film, Asım Noyan ve çetesinin organize ettiği, “sazan sarmalı” olarak tanımlanan bir üç kağıda bulaşan kahramanlarının macera ve aksiyon dolu hikayesini anlatıyor.

Haziran ayında başlayan ve çekimleri 8 haftada İstanbul’un Kadıköy,  Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı ve  Karaköy bölgesinde gerçekleştirilen film, 4 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Filmden yayınlanan afişle birlikte devam halkasının 1 Şubat’ta seyirciyle buluşacağı da netleşti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up