“Organize İşler 2” Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Günün Haberi Türkiye

Organize İşler filminin devam halkası olan Organize İşler 2’nin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. BKM, resmi Youtube sayfasından filmin kamera arkasıyla ilgili kısa bir video yayınladı.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı ve başrolünün yanı sıra yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu Organize İşler 2 filminin 26 Haziran’da başlayan çekimleri, İstanbul’un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi gündüz nüfusu milyonları aşan bölgelerinde devam ediyor.

Günlük hayatın normal akışını engellemeden halkla iç içe yapılan çekimler sırasında Yılmaz Erdoğan’a olan yoğun ise kamera arkası görüntülerde oldukça belirgin. Gösterilen ilgiye ve sevgiye kayıtsız kalmayan Yılmaz Erdoğan her fırsatta hayranları ile fotoğraf çektirirken civardaki esnafın ikramlarına ve sohbetlerine de eşlik ediyor.

“BU FİLMDE İSTANBUL BAŞROLDE”

Uzun bir süredir Köyceğiz’de yaşayan Yılmaz Erdoğan, yeniden İstanbul ve İstanbullular ile buluşmanın keyfini Organize İşler 2 çekimleri ile yaşamaktan, halkın ve esnafın çekimlere gösterdiği samimi ilgiden ekip olarak çok memnun olduklarını belirtirken “İstanbul’un başrolde olduğu Organize İşler 2 filmimizin çekimlerinin yapıldığı bölgelerdeki halkın sevgisi ve özellikle de çekimler sürecinde bize, ekibimize verdikleri desteğin değeri ölçülemez. Bu büyük sevgiyi yaşamanın yanında, çekimlere gösterdikleri saygı ile de işimizi yapmamızı kolaylaştırıyorlar” dedi.

Organize İşler 2, 4 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up