Onur Ünlü’ye Kanser Teşhisi Konuldu!

Diziler Manşet

TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden Leyla ile Mecnun’un yönetmeni Onur Ünlü’ye kanser teşhisi konuldu.

Ünlü, son filmi ‘Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Öyküsü’ ile Altın Koza Film Festivali’nden ‘en iyi film ödülüyle’ dönüşünün ardından, kanser teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. Ünlü’nün tedavisi sürerken, Leyla ile Mecnun’un çekimleri Yüksel Aksu’nun yönetmenliğinde sürecek.

Yüksel Aksu

TRT 1’in fenomen dizisi ‘Leyla ile Mecnun’un ekibi, ‘talihsiz olayların’ ardından ara verilen çekimlere bugün kaldığı yerden devam edecek. Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü’nün yönettiği dizide, iki oyuncu arasında yaşanan ‘şiddet olayı’ sonucu çekimlere ara verilmişti. Ushan Çakır’ın, rol arkadaşı, Leyla’yı canlandıran Ezgi Asaroğlu’na yönelik fiziksel saldırısı ve sonrasında yaşananlar sonucu Çakır, Asaroğlu ve tartışmaya adı karışan Beste Bereket’le yollar ayrılmıştı.

Bu haberlerin ardından gelen bir başka üzücü haber de Onur Ünlü’ye konulan kanser teşhisi oldu. Onur Ünlü’nün tedavisi sürerken ya da tedavisi sonrasında tekrar dizinin başına dönüp dönmeyeceği ise bilinmiyor.

Dizi hem yönetmenini hem de Leyla’sını kaybetmiş oldu. Sevenlerinin “Leyla ne olacak?” sorusunun yanıtı şimdilik net değil ama üç kuvvetli aday var: Zeynep Çamcı, Pelin Doğru ve Müge Boz. Üç isimden biri, ‘Leyla’ karakterini devralacak ama tabii ki takipçilerinin şaşırmayacağı bir usulde! Yüksel Aksu’nun ‘kaptanlığındaki’ ekip, seyirciyi bir kere daha ‘ters köşeye’ yatıracak.

Sinefesto.com olarak Onur Ünlü’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve tez zamanda sağlığına kavuşup kameranın arkasına geçmesi için dua ediyoruz…

Sinefesto.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up