Onur Ünlü’nün Yeni Filmi Kırık Kalpler Bankası’nın Afişi Göründü

Türkiye
Onur Ünlü’nün Yeni Filmi Kırık Kalpler Bankası’nın Afişi Göründü

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla bir türlü devamı gelmeyen müjdeler veren Onur Ünlü‘nün Kırık Kalpler Bankası‘nın afişi göründü.

Başrollerini Hazal Kaya, Taner Ölmez, Haluk Bilginer, Zerrin Tekindor ve Ahmet Mümtaz Taylan‘ın paylaştığı film Shakespeare‘in ünlü eseri Romeo ve Juliet‘ten bol bol esinlenecek. Osman ve Enis’in hikayesini anlatacak olan filmde kahramanlarımız bir yandan futbol takımlarını birinciliğe taşımaya çalışırken, bir yandan da aşk için mücadele verecekler.

kirik kalpler bankasi

Filmin kısaca konusu şöyle:
Osman ve Enis Galata’nın amatör futbol takımında oynayan iki gençtir ve iki amaçları vardır; ilki futbol takımlarının ligden düşmesini engellemek, ikincisi ise takım arkadaşlarıyla banka soymak. Kazanmaları gereken maç kavga sebebiyle yarıda kesildiğinde hiçbir şey daha kötüye gidemez gibidir. Ancak Osman maç sırasında karşı takımın antrenörü tarafından alıkonulan Aslım’ı görür ve ona aşık olur. İki ayrı takımdaki bu gençler işler karıştığında birbirlerine olan aşklarına tutunmak zorunda kalacaktır.

Filmin fragmanını paylaşamasak da yönetmenin son söyleşisini sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up