Onur Ünlü’nün Manyak’ı 23 Mart’ta Vizyonda

Manşet Türkiye
Onur Ünlü’nün Manyak’ı 23 Mart’ta Vizyonda
Onur Ünlü’nün sürpriz filmi Manyak, vizyon için gün sayıyor. 23 Mart’ta gösterime girecek filmin detayları netleşti.

Box Office Turkiye’nin haberine göre filmin senaryosu ve başrolü Gerçek Kesit televizyon programında yer alan Cahit Kaşıkçılar’ın. Filmde Cahit Kaşıkçılar’a Emel Emir, Fatma Pazvant, Mehmet Vanlıoğlu, Erdal Parmaksız, Zehra Sözügüzel, Mesut Hakyemez ve Perihan Savaş gibi isimlerin eşlik ettiği filmin görüntü yönetmenliğini birçok filmde Onur Ünlü ile birlikte çalışan Vedat Özdemir üstlendi.

Manyak’ın Konusu

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil’le ilişki kurmaya çalışıyordur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up