Onur Ünlü’nün Gerçek Kesit: Manyak Filmi YouTube’a Yüklendi

Günün Haberi Teknoloji

Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı Gerçek Kesit: Manyak filmi YouTube’a yüklendi.

Çektiği fimlerle sinema sektörünün dilinden düşmeyen yönetmen Onur Ünlü’nün 23 Mart’ta vizyona giren Gerçek Kesit: Manyak filmi YouTube’da sinemaseverlerin beğenisine açıldı. Senaryosunu ve başrolünü Cahit Kaşıkçılar’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Emel Emir, Fatma Pazvant, Mehmet Vanlıoğlu, Erdal Parmaksız, Zehra Sözügüzel, Mesut Hakyemez ve Perihan Savaş gibi isimler bulunuyor.

Ünlü ayrıca, Ölürsem Yaşayamam isimli yeni bir YouTube dizisi çekeceğini duyurdu.

Manyak’ın Konusu

Belediyede temizlik hizmetlerinde görevli olan Rıza, annesine son derece düşkündür. Bu düşkünlüğü, çok istemesine rağmen evlenip bir yuva kurmasına da mani oluyordur. Karşı apartmana taşınan Serpil adlı çocuklu ve dul bir kadının hayatına girmesiyle, Rıza’nın evlilik hayalleri yeniden alevlenir, fakat bir yandan da suçluluk duygusu gittikçe artıyordur. Öyle ki, bir süre sonra gerçek hayatla bağı iyice kopmaya, annesine daha da bağlanmaya başlar. Rıza artık annesinin öldüğünün bile farkında olmadan onunla yaşamaya devam ediyor, bir yandan da umutsuzca Serpil’le ilişki kurmaya çalışıyordur.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up