Onur Ünlü’den Yeni Film Müjdesi

Manşet Türkiye
Onur Ünlü’den Yeni Film Müjdesi

Yolunu dört gözle beklediğimiz iki filmi (Kırık Kalpler Bankası ve Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok) ve bir dizisi (Dudullu Postası) olan Onur Ünlü yeni bir film müjdesi daha verdi.

Yönetmen, Put Şeylere adlı filmi yakın zamanda kaybettiği arkadaşı, aynı zamanda Leyla ile Mecnun‘un yapımcılarından Pınar Odabaş‘a ithaf etti. Ünlü, daha önce bu isimde bir roman yazdığını yine sosyal medyadan paylaşmıştı.

Pınar, bu film senin. Hadi bismillah..

Onur Ünlü (@onurunlutheofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Filmin konusu şöyle:

İstanbul’un Cihangir semtinde yaşayan bir grup sanatçının zaten yeterince karmaşık olan ilişkileri, hayatlarına giren bir el kamerası nedeniyle iyice garip bir hal alır. Tüm kadınların aşık olduğu narsist bir yönetmen, birbirlerine kabloyla bağlı iki ev arkadaşı, aynı zamanda morg olan bir tiyatro sahnesi, ölüleri dirilten bir hemşire ve ekibin bazen sağ bazen sol, bazen de iki kolu olmayan torbacısı; Onur Ünlü’nün zaman ve mekanla oynadığı deneysel anlatısının kahramanlarıdır. Söz konusu kamera kimisi için iyi bir fırsatken kiminin sonunu getirecektir.

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up