Onur Ünlü’den Yeni Film Müjdesi

Manşet Türkiye
Onur Ünlü’den Yeni Film Müjdesi

Yolunu dört gözle beklediğimiz iki filmi (Kırık Kalpler Bankası ve Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok) ve bir dizisi (Dudullu Postası) olan Onur Ünlü yeni bir film müjdesi daha verdi.

Yönetmen, Put Şeylere adlı filmi yakın zamanda kaybettiği arkadaşı, aynı zamanda Leyla ile Mecnun‘un yapımcılarından Pınar Odabaş‘a ithaf etti. Ünlü, daha önce bu isimde bir roman yazdığını yine sosyal medyadan paylaşmıştı.

Pınar, bu film senin. Hadi bismillah..

Onur Ünlü (@onurunlutheofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Onur Ünlü‘nün Kırık Kalpler Bankası filmi bilindiği üzere İstanbul Film Festivali’nde gösterilecek. Film aynı zamanda Ulusal Altın Lale En İyi Film Ödülü için yarışacak.

Filmin kısaca konusu şöyle:

Osman ve Enis Galata’nın amatör futbol takımında oynayan iki gençtir ve iki amaçları vardır; ilki futbol takımlarının ligden düşmesini engellemek, ikincisi ise takım arkadaşlarıyla banka soymak. Kazanmaları gereken maç kavga sebebiyle yarıda kesildiğinde hiçbir şey daha kötüye gidemez gibidir. Ancak Osman maç sırasında karşı takımın antrenörü tarafından alıkonulan Aslım’ı görür ve ona aşık olur. İki ayrı takımdaki bu gençler işler karıştığında birbirlerine olan aşklarına tutunmak zorunda kalacaktır.

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up