Once Upon a Time… in Hollywood’un 28 Dakikalık Kamera Arkası Belgeseli Yayınlandı

Hollywood
Quentin Tarantino‘nun Once Upon a Time… in Hollywood’e ait röportajların ve kamera arkası görüntülerin yer aldığı 28 dakikalık bir yapım belgeseli yayınlandı.

Pulp Fiction ve Kill Bill gibi başarılı projelere imza atan Quentin Tarantino, dünya prömiyerini 72. Cannes Film Festivali’nde yapan yeni filmi Once Upon a Time… in Hollywood ile izleyici karşısına çıktı

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in başrollerinde yer aldığı film, izleyiciler ve eleştirmenlerden farklı yorumlar aldı. Bir kısım filmin yarattığı atmosferi beğenirken diğer kısım ise çarpıtılmış bir tarih ön plana çıkartılmasından dolayı eleştiride bulundu.

Filmin kamera arkası videosunda yapımcı David Heyman, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Kurt Russell ve Quentin Tarantino’nun röportajları ve filmin prodüksiyon sürecini anlatan görüntüler yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up