Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı

Dünya Manşet

Tarsem Singh’in yönettiği ve Henry Cavill, Luke Evans, Mickey Rourke ile John Hurt’un oynadığı Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı, 11 Kasım 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Merhametsiz, kana susamış Kral Hyperion (Mickey Rourke) ve ölüm saçan Heraklion ordusu Yunanistan’ın her köşesini yakıpyıkmakta, çok uzun yıllardır kayıp olan Epirus’un yayını aramaktadır. Kral, yenilmez yaya sahip olduktan sonra Olimpos’unTanrıları’nı devirmek ve dünyanın tek hakimi olmayı planlamaktadır. Kral ve lejyonunun öne geçmek mümkün görünmemekte köyler tek tek yok edilmektedir. Taş ustası olan Theseus (Henry Cavill) Hyperion’un istilasında annesini kaybedince intikam yemini eder. Phaedra (Freida Pinto), Theseus ile karşılaştığında onun yıkımı durdurabilecek tek insan olduğunu anlar. Phaedra’nın yardımıyla Theseus yoldaş toplamaya başlar. Artık insanlığın geleceği için savaşmanın zamanı gelmiştir.

Yönetmen: Tarsem Singh

Yapımcı: Mark Canton, Ryan Kavanaugh, Gianni Nunnari

Görüntü Yönetmeni: Brendan Galvin

Senaryo:  Charley Parlapanides, Vlas Parlapanides

Türü: Aksiyon, Fantastik

Oyuncular: Henry Cavill, Luke Evans, Mickey Rourke, John Hurt, Kellan Lutz, Freida Pinto

sinefesto.com/Barış Karabulut

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up