Ölümcül Makineler’den Türkçe Altyazılı Fragman

Hollywood Manşet Yakında

Peter Jackson’ın senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği ‘Ölümcül Makineler’ filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Philip Reeve‘in dört kitaptan oluşan Mortal Engines serisinin ilk kitabından uyarlanan Ölümcül Makineler filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Peter Jackson’ın senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metraj filmine imza atan Oscar ödüllü görsel efekt uzmanı Christian Rivers oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Robert Sheehan, Hera Hilmar, Aaron Jackson, Ronan Raftery, Stephen Lang, Jihae, Menik Gooneratne, Patrick Malahide, Colin Salmon, Patrick Malahide ve Rege-Jean Page gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu

Medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadırlar. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur.

Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter geleceğin akışını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar.

Film, 7 Aralık 2018‘de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up