Ölümcül Makineler’den İlk Fragman

Hollywood Manşet Yakında

Philip Reeve‘in dört kitaptan oluşan Mortal Engines serisinin ilk kitabından uyarlanan Ölümcül Makineler filminden ilk fragman yayınlandı.

Christian Rivers’in yönettiği steampunk türündeki fantastik – bilim kurgu, distopik Londra atmosferinde geçiyor Filmin senaryosu Yüzüklerin Efendisi serisinden tanıdığımız Peter Jackson ile Fran Walsh ve Philippa Boyens‘ın kaleminden. 

Filmin kadrosunda  Hugo Weaving, Robert Sheehan ve Hester Shaw olarak karşımıza çıkacak olan Hera Hilmar paylaşırken filmin kadrosunda Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide ve Stephen Lang gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu

Medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadırlar. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur.

Yolları asla kesişmemesi gereken iki zıt karakter geleceğin akışını değiştirecek olan beklenmedik bir ittifak kurar.

Bu da ilk uzun fragman:


Ölümcül Makineler – Mortal Engines filmi 14 Aralık 2018‘de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up