Öldürme Arzusu’ndan Yeni Fragman

Hollywood Yakında
Öldürme Arzusu’ndan Yeni Fragman

Başrolünde Bruce Willis’in yer aldığı ve yönetmenliğini Eli Roth’un üstlendiği Death Wish – Öldürme Arzusu’ndan altyazılı yeni fragman yayınlandı.

16 Mart’ta vizyona girecek filmin konusu şöyle:

Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Stresli işinden sıyrıldığında ise sevgi dolu bir aile babasıdır. Kızı ve eşiyle mutlu bir hayat süren adam için bu düzen bir trajedi ile değişiverir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Paul ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır..

Death Wish’in oyuncu kadrosunda ayrıca Vincent D’Onofrio, Kimberly Elise, Mike Epps ve Elisabeth Shue yer alıyor. 1972 yılında Brian Garfield’in yazdığı romandan 1974 yılında sinemaya uyarlanan yapımın yönetmen koltuğunda Michael Winner yer almış ve filmin başrolünde Charles Bronson Paul Kersey’e hayat vermişti. Yeni uyarlamanın yönetmen koltuğunda Eli Roth (Hostel) yer alırken filmin senaryosunda Joe Carnahan (The Grey) kalem oynatıyor. Film ile ilgili olarak yönetmen Eli Roth; “Bu klasik yapımı Bruce Willis ile geri getirmek istedik. Çok sevdiğimiz bu filmde tüm saygımızla, biraz eğlenmeyi arzuluyoruz ” dedi. “Death Wish özel bir ajan değil, John Wick değil. O sıradan bir adam, baba, doktor ve daha önce eline bir silah almamıştı” diye ekledi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up