Octavia Spencer ve Aaron Paul’lu Truth Be Told’dan Fragman

Diziler

Octavia Spencer ve Aaron Paul’un başrollerini üstlendiği Apple TV+ dizisi Truth Be Told’dan fragman yayınlandı. Dizi, 6 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Apple’ın yeni dijital platformu Apple TV+, 1 Kasım’da erişimine açılacak. Hazırladığı dizilerle adından söz ettiren platformda yayınlanacak Octavia Spencer ile Aaron Paul‘u bir araya getiren Truth Be Told dizisinden fragman yayınlandı.

Kathleen Barber’ın romanından uyarlanan Truth Be Told, son yıllarda büyük ilgi gören gerçek suç dizilerine ve podcast‘lerine farklı bir açıdan yaklaşıyor ve bu içeriklere olan takıntının beraberinde getirdiği sorunlara ışık tutuyor. Yıllar önce şöhrete kavuşmasını sağlayan davayı yeniden incelemeye başlayan ünlü podcast sunucusu Poppy Parnell, medyanın ilgisini çekmesini sağlayan bu davada yanlış insanın hapse atılmasına neden olmuş olabileceğini düşünmeye başlıyor.

Dizinin başrollerinde Breaking Bad dizisiyle adından söz ettiren Aaron Paul ve son olarak “Ma” filmiyle seyirci karşısına çıkan Octavia Spencer yer alırken, ikiliye Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins, Mekhi Phifer, Katherine LaNasa ve Michael Beach gibi isimler eşlik ediyor.

Nichelle Tramble Spellman‘ın yaratıcısı olduğu dizi 6 Aralık’ta seyirci ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up