“Ocean’s Eleven”a Kadın Eli Değiyor

Dünya

Ana kadrosu kadın oyunculardan oluşan Ocean’s Eleven geliyor!

Steven Soderbergh’in efsane serisi Ocean’s Eleven, bu kez başrolde Sandra Bullock olmak üzere tamamı kadın kahramanlardan oluşan yeni bir ekiple geliyor.

Oceans-13-oceans-eleven-2273362-700-467

Sinemaseverlerin gözünde ayrı bir yeri olan, serinin ilk filmi Ocean’s Eleven bu kez tamamı kadın oyunculardan oluşan bir ekiple kaldığı yerden devam edecek; başrolde ise Sandra Bullock yer alacak. Serinin yeni Ocean’s Eleven filminin kamera arkasında Açlık Oyunları, Yaşamın Renkleri ve Zafer Yolu gibi filmlerin yönetmeni Gary Ross oturacak.

Kadın kahramanların yön verdiği yeni bir Ocean’s üçlemesi fikrinin ilk tohumları geçtiğimiz sene atılmıştı. Ocean’s üçlemesinin yönetmen koltuğunda oturan Steven Soderbergh, oyuncusu George Clooney ve yapımcısı Jerry Weintraub‘un ortak projesinin senaryosu ise kadın odaklı projeleriyle ünlü Olivia Milch’e ait.

“Yeni Ocean’s Eleven“ın yeniden çevrim, spin-off, eski serinin devamı ya da yeni bir serinin başlangıcı kategorilerinden hangisine dahil olacağı henüz bilinmiyor. Filmin konusuna ve oyuncu kadrosuna dair detaylar gizli tutulsa da George Clooney’yi seride canlandırdığı karakterle yeniden görme şansına erişebiliriz.

———————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up