Kuzey Güney dizi projesi benim

Türkiye

Yeşilçam’ın başarılı oyuncusu Kuzey Vargın, ‘Kuzey Güney’ dizisini kendisinin yazdığını söyledi ve ekledi: Yıllarca cezaevinde yattım. Bu projeyi de hayatımı anlattığı için yazdım ama onu çaldılar!
Türk sinemasının başarılı oyuncusu Kuzey Vargın, projesinin çalındığını belirtti. Vargın ayrıca, Kadir İnanır ve Serdar Gökhan için de ağır sözler söyledi. Beyazgazete. com’dan Muammer Yaşar’a konuşan oyuncu, şunları anlattı:
Yıllarca cezaevinde yattım. Ve birçok proje hazırladım. ‘Kuzey Güney’ projesini de kendi hayatımı konu aldığı için yazdım. Ancak hayatımı benden çaldılar. Emeğinizin çalınması bir sanatçıya vurulan en büyük darbedir.

BARİ ROL VERİN!
Hadi çaldınız nezaketen de olsa beni arayın, “Kuzey Bey, gel bu filmde rol al” deyin ya da rızamı alın. Bu sanat hırsızlıkları ile kimse bir yere varamaz.

Yorumlar

 

1 Yorum

  1. Amcacığım benimde projemi çalmışlardı. Seni çok iyi anlıyorum. Yazıklar olsun bu piyasaya… (projem Lost’tu Abraham çaldı, kereta bari oynatsaydın beni orada Sawyera kendimi yazmıştım)

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up