Nuh Tepesi yeniden vizyonda

Türkiye
Ali Atay ve Haluk Bilginer’in başrollerinde yer aldığı ödüllü film Nuh Tepesi ve komedi filmi Zengo yeniden vizyona girecek.

Ülkemizde normalleşme sürecinin başlamasıyla sinema salonlarına ilk filmler kabul edilmeye başlandı. Cenk Ertürk’ün yönetmenliğini yaptığı; Ali Atay, Haluk Bilginer, Hande Doğandemir, Mehmet Özgür ve Arın Kuşaksızoğlu’nun rol aldığı “Nuh Tepesi” ikinci kez izleyici ile buluşacak.

Bu hafta ayrıca, Şahan Gökbakar ve Müge Manuş‘un yönetmenliğini üstlendiği Zengo da izleyiciyle yeniden bir araya gelecek. Başrollerinde Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol ve Ünal Kantarcı’nın oynadığı film; kendi imzasının olduğu tasarımlarıyla ünlü bir modacı olmanın hayallerini kuran bir kadının, bu yolda en büyük rakibi olarak gördüğü mahalleden arkadaşı ile olan rekabetini anlatıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up