No Time To Die’dan Vizyon Öncesi Hasılat Zararı Oraya Çıktı

Hollywood Manşet

Daniel Craig’in son kez James Bond olarak seyirci karşısına geçeceği “No Time to Die”ın dağıtımcı şirketi MGM’e olan zararı sınırı aşmaya başladı.

Pandemi radarına tutulan ve merakla beklenen James Bond filmi No Time To Die gösterime girmeden hasılat zararına başladı. MGM tarafından seyircisine ulaşmayı bekleyen filmin vizyon tarihi salgın nedeniyle sürekli ileri bir tarihe alınıyordu. Gösterim tarihi belirsiz olan filmin sürekli ertelenmesinden dolayı dağıtımcı şirket MGM‘e ödenecek tutar faizle birlikte ayda yaklaşık 1 milyon dolara mal olduğu açıklandı. Film, vizyondan sonra elde ettiği hasılat ile birlikte bu zararı kapatamayacak gibi görünüyor. Yapımın online bir platforma satılması gelecek günlerde olası duruyor. Yayıncı platformlardan biri olan Apple ile gelecek günlerde bir uzlaşmaya gidilebilecek gibi görünüyor.

Yönetmen koltuğuna Cary Joji Fukunaga‘nın oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda; kötü karakter olarak seyredeceğimiz Rami Malek ve Daniel Craig‘in yanı sıra Léa SeydouxLashana Lynch ve Ana de Armas gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up