Nightmare Alley Filmine Yıldız Oyuncu Kadrosu

Günün Haberi Hollywood
Guillermo del Toro’nun yeni filmi “Nightmare Alley” filminde Bradley Cooper’dan sonra birçok ünlü isim de katılabilir.

2015 yılında rol aldığı The Revenant filminden sonra uzun süre beyaz perdeye ara veren Leonardo DiCaprio, bu yaz vizyona girecek olan Once Upon a Time in Hollywood filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir sonraki projesinde Guillermo del Toro ile birlikte çalışacağı haberlerinin ardından filmde yer almayacağı bilgisi paylaşıldı.

Bu değişikliğin ardından Nightmare Alley’de Leonardo DiCaprio’nun rolünü devralması için bu yıla damga vuran A Star Is Born ile Oscar adaylığı kazanan Bradley Cooper filmin başrolünü üstlenecek isim oldu.

Collider’dan gelen habere göre filmde ayrıca Toni Collette, Rooney Mara, Willem Dafoe, Michael Shannon ve Richard Jenkins, Ron Perlman ve Mark Povinelli gibi isimlerin ünlü yönetmenin filminde yer alması için görüşmeler içerisinde oldukları belirtildi.

Nightmare Alley, 1947 yapımı aynı adlı filmin yeniden çevrimi olacak. Noir türündeki Nightmare Alley; insanları kandırmak için bir kadın psikiyatrist ile birlikte çalışan hırslı bir düzenbazın hikâyesini anlatıyor. Del Toro filmin senaryosunu Kim Morgan ile birlikte kaleme alıyor.

Gelen haberlere göre Collette Zeena rolü için düşünülürken, Cooper da Stan rolünü üstlenecek. Dafoe’nun Pete rolü için düşünüldüğü ancak filmde rolünün eş yerine babaya çevrilebileceği söyleniyor. Mara, Stan’ın ilgisini çeken Molly’i, Perlman da karnavalın güçlü adamı Bruno’yu canlandırabilir.

Çekimlerine bu sonbaharda başlanması beklenilen filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up