Nicole Kidman ve Hugh Grant Başrollü The Undoing’den Fragman

Diziler Günün Haberi

Başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant’in yer aldığı HBO dizisi The Undoing’den fragman yayınlandı.

Liane Moriarty’nin aynı adlı romanından televizyona uyarlanan The Undoing‘in yapımcılığını David E. Kelley üstleniyor.

Altı bölümden oluşan dizinin tüm bölümlerini, son olarak Bird Box’a imza atan ve The Night Manager dizisiyle Emmy kazanan Susanne Bier yönetiyor.

Nicole Kidman ile beraber dizinin oyuncu kadrosunda Hugh Grant, Donald Sutherland, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Ismael Cruz Cordova, Matilda DeAngelis, Noma Dumezweni yer alıyor.

Dizide Nicole Kidman, her şeye sahip başarılı bir terapist olan Grace Sachs karakterine hayat verirken; Hugh Grant de onun özverili eşi Jonathan Sachs’i canlandırıyor. Dizi, Grace’in görünüşte mükemmel olan hayatının yeni kitabı yayınlanmadan bir hafta önce eşinin kaybolmasıyla alt üst olmasını konu alıyor. Ardı ardında ortaya çıkan çarpıcı gerçekler, Grace’in kendi tavsiyelerine uymak konusunda ne kadar başarısız olduğunu gösterecek ve alıştığı hayatı geride bırakmaya zorlayacak.

Dizi Mayıs ayında HBO’da izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up