Nicholas Hoult, Mission: Impossible 7 ve 8’in Oyuncu Kadrosuna Dâhil Oldu

Hollywood
Christopher McQuarrie’ın yöneteceği, Tom Cruise’ün başrolünde yer alacağı Mission: Impossible 7 ve 8’in Oyuncu Kadrosuna Nicholas Hoult da dahil oldu.

Görevimi Tehlike serisinin 7. devam halkası olan Mission: Impossible 7, ikonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceraları konu ediliyor. Tom Cruise’un yeniden Ethan Hunt karakterine hayat vereceği aksiyon türündeki filmde, Rebecca Ferguson üçüncü kez Ilsa Faust karakterini canlandırırken, kadroda Simon Pegg, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Ving Rhames gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise serinin beşinci devam halkasından itibaren yönetmen koltuğunda oturan Christopher McQuarrie üstleniyor.

Christopher McQuarrie’nin yazıp yöneteceği Mission: Impossible 7 ve 8 filmleri art arda çekilecek.

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği filmin oyuncu kadrosuna About a Boy, Mad Max: Fury Road, X-Men: First Class, The Favourite gibi yapımlardan tanıdığımız Nicholas Hoult da dahil oldu.

Mission: Impossible’ın 7. filmi 23 Temmuz 2021’de, Mission: Impossible 8 ise 5 Ağustos 2022’de vizyona girecek

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up