Netflix’ten Yeni Korku Dizisi Geliyor

Diziler Günün Haberi

The Haunting of Hill House dizisinin yönetmenliğini üstlenen Mike Flanagan, Netflix için yeni bir korku dizisi çekecek.

Son olarak The Shining’in devam filmi Doctor Sleep’in hazırlıklarıyla uğraşan yönetmen Mike Flanagan, 2018’in en beğenilen dizileri arasında yer alan The Haunting of Hill House dizisine imza atmıştı. Netflix bünyesinde yayınlanan korku türündeki dizi, eleştirmenler tarafından oldukça başarıyla karşılanmış ve ikinci sezon onayını da almıştı.

Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni olarak projedeki görevine devam edecek olan Mike Flanagan, Netflix ile yeni bir proje için bir araya geliyor. Midnight Mass adını taşıyacak olan dizi, 7 bölüm şeklinde yayınlanacak.

Midnight Mass, karizmatik ve gizemli bir genç rahibin, izole bir adaya gelip korkutucu kehanetlerin ve hayret verici olayların gerçekleşmesiyle yaşanan olayları izleyiciye aktaracak. Mike Flanagan, dizinin yaratıcısı ve yönetmeni olarak karşımıza çıkacak. The Haunting of Hill House dâhil olmak üzere yönetmenin daha önceki projelerinde birlikte çalıştığı Trevor Macy de Flanagan ile beraber dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmasa da The Haunting of Hill House’un ikinci sezonu ile meşgul olan yönetmenin yeni dizisi 2021 yılında seyirciyle buluşabilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up