Netflix’ten Yeni Komedi Dizisi: Living With Yourself

Diziler Günün Haberi

Netflix, Wet Hot American Summer: First Day of Camp ve Friends gibi dizilerden tanıdığımız Paul Rudd‘ın başrolde olduğu ‘Living With Yourself’ adlı yeni bir komedi dizisine onay verdi.

Paul Rudd, Netflix dizisi Living With Yourself’in başrolünde yer alacak. Komedi türündeki yapım, Küçük Gün Işığım (Little Miss Sunshine)’ın yapımcılarının imzasıyla ekrana taşınıyor. 8 bölümlük sipariş alan dizinin senaryosunu Timothy Greenberg kaleme alacak. Jeff Blitz, Jonathan Dayton ve Valerie Faris yönetmenlik görevini üstlenecekler.

Rudd’ı 2 ayrı rolde izleyeceğimiz dizi, hayatıyla boğuşan ve daha iyi bir insan olmak için yeni çıkmış bir tedavi yöntemini kabul eden bir adamı merkezine alacak. Tedavi kapsamında kendisinin yeni ve gelişmiş bir versiyonu ile değiştirildiğini fark eden karakterimiz kendisinin en büyük düşmanının yine kendisi olduğunu gözler önüne serecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up