Netflix’ten Yeni Film Projesi: Bright

Hollywood

Netflix büyük yapımcılara kafa tutacak işlere imza atmaya devam ediyor. Bu defaki proje Will Smith ile Joel Edgerton‘un başrolünde olduğu Bright adlı fantastik gerilim. Filmden ilk kısa fragman geldi bile.

Filmde Will Smith ve Joel Edgerton’a Ejderha Dövmeli Kız’dan tanıdığımız Noomi Rapace eşlik ediyor. Ayrıca Lucy Fry‘ın da bulunduğu kadroda, Brad William Henke, Austin Hébert, Tom Wilkinson, Tess Harper, Usher ve Édgar Ramírez de yer alıyor. Yani anlayacağınız kadro evlere şenlik Filmin yönetmenliğini Suicide Squad ve End of Watch‘tan tanıdığımız David Ayer yapıyor.

Bright filminin konusu

Bright’ta farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton), rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Bright, Aralık ayında sadece Netflix’te yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up